15. Sajó Péter Emlékverseny

2018. 03. 31. 10:00

Nevezési lista

Csapatok

Szekszárdi SZKE (vegyes)
Péter Patrícia Jázmin 2004 Befizetésre vár
Tanács Janka Boglárka 2005 Befizetésre vár
Bakó Jonatán 2004 Befizetésre vár
Balázs Tibor 1964 Befizetésre vár
Bán Benedek 2004 Befizetésre vár
Béda László 1970 Befizetésre vár
Bíró Zoltán 1972 Befizetésre vár
Forró Lajos 2002 Befizetésre vár
Genzler Tamás 2001 Befizetésre vár
Lévai Barnabás 2002 Befizetésre vár
Mármarosi Zoltán 1976 Befizetésre vár
Salamon László 1981 Befizetésre vár
Schneider Sebestyén 2000 Befizetésre vár
Szabó Csongor 2004 Befizetésre vár
Zádori Zalán 2002 Befizetésre vár
Szekszárdi SZKE (vegyes)
Bíró Nóra 2008 Befizetésre vár
Mármarosi Alexa 2009 Befizetésre vár
Tancsa Judit 1975 Befizetésre vár
Bakó Dániel 2006 Befizetésre vár
Bán Botond 2009 Befizetésre vár
Mészáros Bálint 2008 Befizetésre vár
Rácz Dávid 2007 Befizetésre vár
Renczes Miklós 2008 Befizetésre vár
Győri Atlétikai Club (vegyes)
Bajorfi Eszter 2001 Befizetésre vár
Bajorfi Tímea 1998 Befizetésre vár
Bajorfi Ádám 2002 Befizetésre vár
Bojtor Csongor 2005 Befizetésre vár
Domschitz András 2001 Befizetésre vár
Falvi Botond 2002 Befizetésre vár
Horváth Dávid 2002 Befizetésre vár
Kurczina Milán 2005 Befizetésre vár
Magyar Gergő 2004 Befizetésre vár
Nagy András 1999 Befizetésre vár
Németh Csanád 2002 Befizetésre vár
Póda Zsombor 2001 Befizetésre vár
Tóth Márkó 2005 Befizetésre vár
FTC Kerékpár (vegyes)
Kiss Kamilla 2009 Befizetésre vár
Kiss Viktória 2007 Befizetésre vár
Kőrösi Gábor 2007 Befizetésre vár
Szoboszlai Zsombor 2006 Befizetésre vár
Biciklisticki klub "DUBL" (női)
Savić Maja 1994 Befizetésre vár
Egyéni (női)
Szöllőssy Eszter 2003 Befizetésre vár
480 Fit Boys Cycling (vegyes)
Kövesdi Dorina 2004 Befizetésre vár
Csőke Dominik 2005 Befizetésre vár
Koroknai Balázs 2004 Befizetésre vár
Mack Márton 2002 Befizetésre vár
Mack Péter 1974 Befizetésre vár
Mócz Gábor 1977 Befizetésre vár
Vörös Gergely 1985 Befizetésre vár
Wunderlich Tamás 1974 Befizetésre vár
DeGaVi Tipográfia Ladies Cycling (vegyes)
Kapott Szonja 1998 Befizetésre vár
Szabó Zsófia 1997 Befizetésre vár
Újpesti Torna Egylet (női)
Kovács Kinga 1999 Befizetésre vár
BUI SZSE (vegyes)
Pohner Gréta 2007 Befizetésre vár
Szabó Gréta Adél 2005 Befizetésre vár
Szabó Balázs Gergely 2006 Befizetésre vár
Tamási MTB Sport Club (vegyes)
Apali-Szabó Luca 2003 Befizetésre vár
Fenyő Anna 2008 Befizetésre vár
Apali-Szabó Benedek 2007 Befizetésre vár
Farkas Ferenc 1980 Befizetésre vár
Jung Bertalan 2006 Befizetésre vár
Könczöl Róbert 2007 Befizetésre vár
Kránitz István 2008 Befizetésre vár
Nagy Előd 2007 Befizetésre vár
Sipos Márton 2007 Befizetésre vár
Szedeli Krisztián 2001 Befizetésre vár
Turmann Benjámin 2008 Befizetésre vár
Varga Marcell 2003 Befizetésre vár
Varga Viktor 1999 Befizetésre vár
KSI-SE (vegyes)
Karl Bianka 1999 Befizetésre vár
Kőszegi Bianka 2005 Befizetésre vár
Kovács Vivien 2000 Befizetésre vár
Sáry Boglárka 2004 Befizetésre vár
Tircsi Andrea 2002 Befizetésre vár
Fábián Zalán 2003 Befizetésre vár
Fehérvári Marcell 2005 Befizetésre vár
Forray András 2000 Befizetésre vár
Füri Márton 2001 Befizetésre vár
Luca Haines 2002 Befizetésre vár
Mészáros Bence 2003 Befizetésre vár
Muskovits Dávid 2002 Befizetésre vár
Sándor Zalán 2003 Befizetésre vár
Szegedi Marcell 2004 Befizetésre vár
Epronex - Bike Hungary (vegyes)
Olasz Laura 1990 Befizetésre vár
Sasvári Dániel 1996 Befizetésre vár
"SPARTAK"Szabadka (vegyes)
1.Perčić Nikolina 2007 Befizetésre vár
2.Jasić Stefan 2007 Befizetésre vár
3.Perčić Mark 2004 Befizetésre vár
4.Valent Jovan 2005 Befizetésre vár
5.Avdić Dino 2002 Befizetésre vár
6.Išpanović Luka 2001 Befizetésre vár
7.Gaćeša Nenad 2000 Befizetésre vár
Cycling team "S Team" (vegyes)
Bojana Vujasinovic 2003 Befizetésre vár
Sara Pocuca 2002 Befizetésre vár
Andjelo Sumonja 2004 Befizetésre vár
Dario Cigic Parcetic 2005 Befizetésre vár
David Demonja 2005 Befizetésre vár
Dusan Stanic 2006 Befizetésre vár
Igor Nadoveza 2003 Befizetésre vár
Matej Vilim 2006 Befizetésre vár
Mhajlo Stolic 2004 Befizetésre vár
Milica Maksic 2002 Befizetésre vár
Milos Vasovic 2005 Befizetésre vár
Sergej Vezmar 2005 Befizetésre vár
SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE (vegyes)
BUBLA REGINA 2007 Befizetésre vár
BERTALAN SOMA 2001 Befizetésre vár
FŰZFA AMBRUS 2001 Befizetésre vár
GANGL BENCE 2006 Befizetésre vár
HANCZ TAMÁS 2006 Befizetésre vár
LELKES BENCE 2005 Befizetésre vár
LENCSE MÁTÉ 2010 Befizetésre vár
PALIK MÁRK 2004 Befizetésre vár
SZABÓ SZILÁRD 2004 Befizetésre vár
KONTENT-DKSI (vegyes)
KOVÁCS JUDIT 2003 Befizetésre vár
NAGY GRÉTA NATASA 2002 Befizetésre vár
SÁGI FANNI LILI 2002 Befizetésre vár
ÁRVAI KRISTÓF 2003 Befizetésre vár
ÁRVAI KRISZTIÁN 2000 Befizetésre vár
BOGNÁR ÁBEL 2000 Befizetésre vár
KAPCSA ÁKOS 2002 Befizetésre vár
MÉSZÁROS ÁBEL 2000 Befizetésre vár
PÁLL ZSOMBOR 2004 Befizetésre vár
PETŐ DÁNIEL 2002 Befizetésre vár
POLYÁK GÁBOR 2002 Befizetésre vár
SÁNTA ÁRMIN 2002 Befizetésre vár
SIPOS MÁTÉ 2000 Befizetésre vár
SZIJÁRTÓ ZÉTÉNY 2003 Befizetésre vár
VARGA BÁLINT 2001 Befizetésre vár
KONTENT-DKSI (vegyes)
CSEFKÓ HELGA 1999 Befizetésre vár
KOVÁCS PETRA 2000 Befizetésre vár
FEGYVERES MÁTÉ 1996 Befizetésre vár
PAPA GAETANO 1966 Befizetésre vár
RAFFAI ZSOMBOR 1996 Befizetésre vár
SZINGO-Fehérvár (vegyes)
Hideg Nóra 2000 Befizetésre vár
Neubauer Eliza 2003 Befizetésre vár
Péteri Niké 1998 Befizetésre vár
Temela Eszter 1989 Befizetésre vár
Endrődi Csaba 2001 Befizetésre vár
Paulusz Martin 2001 Befizetésre vár
Podlóczki Szabolcs 2003 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Zoltan Blum 1970 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Zoltan Blum 1970 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Pető Tibor 1976 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Gali Tibor 1983 Befizetésre vár
Peak Zones Cycling (férfi)
Horváth Zoltán 1979 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Pál Balázs Gyula 1982 Befizetésre vár
CS Intersport (férfi)
Andrii Brataschuk 1992 Befizetésre vár
Balázsi Lóránt 1999 Befizetésre vár
László Péter 1998 Befizetésre vár
Mykhaylo Kononenko 1987 Befizetésre vár
Nicolae Tanovitschii 1993 Befizetésre vár
Novak Carol Eduard 1976 Befizetésre vár
Oleksandr Prevar 1990 Befizetésre vár
Sebestyén Szabolcs 1993 Befizetésre vár
CS Intersport (férfi)
András-Pótsa Péter 2000 Befizetésre vár
Bodor Csongor 2002 Befizetésre vár
Iacob-Csiszér Dávid 2004 Befizetésre vár
Kovács Tamás 2003 Befizetésre vár
Lukács Zsombor 2004 Befizetésre vár
Novák Edmond 2006 Befizetésre vár
Novák Edvárd 2004 Befizetésre vár
Novák Ingrid 2007 Befizetésre vár
Török Szilárd 2000 Befizetésre vár
Elanders Hungary Kft. (férfi)
Nagy László 1982 Befizetésre vár
Romanian Cycling Federation (férfi)
Bodor Csongor-Imre 2002 Befizetésre vár
Dobrin Ioan 2002 Befizetésre vár
Dragoiu Radu-Andrei 2003 Befizetésre vár
Grigore Mihai Adrian 2001 Befizetésre vár
Jitaru Ciprian 2000 Befizetésre vár
Marcu Adi Narcis 2001 Befizetésre vár
Pescaru Patrick 2002 Befizetésre vár
Peter Andras-Potsa 2000 Befizetésre vár
Serban Hunor-Attila 2002 Befizetésre vár
Torok Szilard 2000 Befizetésre vár
Vasiloiu Valentin 2000 Befizetésre vár
KB Autoteam SE Kiskunhalas (férfi)
Váradi Krisztián 1975 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Szalai Zoltán 1970 Befizetésre vár
Szingo SE (férfi)
Ormánközy Zoltán 1967 Befizetésre vár
BVSC-Zugló (férfi)
Csengői Bálint 2001 Befizetésre vár
Hájos Dániel 2002 Befizetésre vár
Vida Bálint 2000 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Nagy József 1976 Befizetésre vár
Kőbányai Torna Club SE (férfi)
dr Kovács Kristóf 1982 Befizetésre vár
Kárpáti Bálint 2005 Befizetésre vár
Majoros Dávid 2005 Befizetésre vár
Pakot András Gusztáv 2006 Befizetésre vár
Specziár Viktor 1972 Befizetésre vár
Urbán Jakab 1993 Befizetésre vár
Szekszárdi Kerékpáros S. E. (férfi)
Koleszár Olivér 2001 Befizetésre vár
Steig Gábor 1974 Befizetésre vár
BVSC-Zugló (férfi)
Sikari Gábor 1970 Befizetésre vár
Liberty Cycling Team (férfi)
Dedić Lazar 2000 Befizetésre vár
Kozoderović Aleksa 2000 Befizetésre vár
Matejić Nikola 2001 Befizetésre vár
Silađev Stefan 2001 Befizetésre vár
VELO Lounge Linz-SV (férfi)
Gruber Thomas 1996 Befizetésre vár
Paul Moser 1990 Befizetésre vár
Rene Rossi 1986 Befizetésre vár
ASE Kerékpár (férfi)
Molnár Tamás 1974 Befizetésre vár
Epronex - Bike Hungary (férfi)
Balogh András 1999 Befizetésre vár
Németh Zsolt 1987 Befizetésre vár
Popovics Gergely 1982 Befizetésre vár
Sáska Zoltán 1988 Befizetésre vár
CSU - Universitatea de Vest din Timisoara (férfi)
BABAITA DAN-MIHAI 1998 Befizetésre vár
BACALOV SERGIU 1997 Befizetésre vár
BLAGOESCU ADRIAN 1995 Befizetésre vár
CARAGEL ROBERT-ALEXANDRU 1997 Befizetésre vár
CHEPETAN EMIL -NICOLAE 1996 Befizetésre vár
PETRACHE MARIUS 1987 Befizetésre vár
Pavé Cycling Academy (férfi)
Durucz Miklós 1991 Befizetésre vár
Team SunVelo S.E. (férfi)
Kovács Lajos 1971 Befizetésre vár
Piroska Szörp Kecskemét ES (férfi)
Csenki Csongor 2002 Befizetésre vár
Csorba Bence 2001 Befizetésre vár
Csorba Lázár 2004 Befizetésre vár
Gohér Mihály 2001 Befizetésre vár
Haskó Tamás 1985 Befizetésre vár
Igaz Bátor 2001 Befizetésre vár
Majzik Achilles 1972 Befizetésre vár
Szekeres Péter 1977 Befizetésre vár
Szép Levente 2000 Befizetésre vár
Kaposvári Kerékpáros Klub SE (férfi)
Szilágyi Tamás 1991 Befizetésre vár
Takács Ádám 1986 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Lukoviczki András 1979 Befizetésre vár
Vointa Arad (férfi)
Barna Gábor 1979 Befizetésre vár
Han Romano Emil 1989 Befizetésre vár
Kleinpeter Hermann 1974 Befizetésre vár
Krieb Arthur 1974 Befizetésre vár
Moisa Sergiu Emil 1966 Befizetésre vár
Ricardo Jorge Correia Alves Caria 1978 Befizetésre vár
Veres Janoș 1978 Befizetésre vár
Pavé Cycling Academy (férfi)
Király Levente 1990 Befizetésre vár
Szekszárdi Kerékpáros Sport Egyesület (férfi)
Klemen Csaba 1977 Befizetésre vár
Pavé Cycling Academy (férfi)
Péter Soltész 1987 Befizetésre vár
BK Sokol Vinkovci (férfi)
Bogdanović Borna 2003 Befizetésre vár
Božić Antonio 2002 Befizetésre vár
Jelić Danijel 1963 Befizetésre vár
Jurec Matej 2002 Befizetésre vár
Lipovac Bruno 1990 Befizetésre vár
Zadro Zvonimir 2000 Befizetésre vár
Živković Nenad 1963 Befizetésre vár
Olympik Trnava (férfi)
Branislav Valášek 1970 Befizetésre vár
Daniel Macko 1970 Befizetésre vár
Dávid Ďurko 1970 Befizetésre vár
Jakub Hajdu 1970 Befizetésre vár
Marián Hlbocký 1970 Befizetésre vár
Pavel Ďurko 1970 Befizetésre vár
Samuel Malovec 1970 Befizetésre vár
Tobiáš Matejka 1970 Befizetésre vár
Tomáš Drobný 1970 Befizetésre vár
Tomáš Remiš 1970 Befizetésre vár
ZENGŐ KERÉKPÁROS SPORTEGYESÜLET (férfi)
Balás Attila 1967 Befizetésre vár
Csomor Zoltán 1981 Befizetésre vár
Dr. Bozsik Bence 1992 Befizetésre vár
Gulyas Tamás 1974 Befizetésre vár
Hartmann József 1992 Befizetésre vár
Hemmert János 1976 Befizetésre vár
Keszericze Zsolt 1972 Befizetésre vár
Kovács Miklós 1980 Befizetésre vár
Püspöki Dániel 1995 Befizetésre vár
Szilárd Ferenc 1973 Befizetésre vár
Takács Ferenc 1965 Befizetésre vár
SZEKSZÁRDI SZKE (férfi)
Genzler Csaba 1969 Befizetésre vár
Papp Tivadar 1972 Befizetésre vár