16. Sajó Péter Emlékverseny

2019. 03. 31. 08:30

Nevezési lista

Csapatok

Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület (vegyes)
Bíró Nóra 2008 Befizetésre vár
Mármarosi Alexa 2009 Befizetésre vár
Balázs Tibor 1964 Befizetésre vár
Bán Benedek 2004 Befizetésre vár
Béda László 1970 Befizetésre vár
Bíró Zoltán 1972 Befizetésre vár
Forró Lajos 2002 Befizetésre vár
Genzler Tamás 2001 Befizetésre vár
Mack Márton 2002 Befizetésre vár
Salamon László 1981 Befizetésre vár
Szabó Csongor 2004 Befizetésre vár
Szentgyörgyi Géza 1976 Befizetésre vár
CUBE-Csömör (női)
Fördős Kata Barbara 2001 Befizetésre vár
Trek S. E. (vegyes)
Láng Krisztina 2009 Befizetésre vár
Menyhárt Míra 2008 Befizetésre vár
Kőrōsi Gábor 2007 Befizetésre vár
Màthé Bence 2006 Befizetésre vár
Menyhárt Màrk 2006 Befizetésre vár
Szoboszlai Péter Zsombor 2006 Befizetésre vár
Lotus Cycling Team (vegyes)
Jordán Dorka 2002 Befizetésre vár
Bagarus Bence 2002 Befizetésre vár
Berecz Bence 1997 Befizetésre vár
Horváth Zoltán 1979 Befizetésre vár
Maros András 2005 Befizetésre vár
Rukchon Koychuen 2002 Befizetésre vár
Schumann Máté 2001 Befizetésre vár
Szántó Péter 2005 Befizetésre vár
Ferencvárosi Torna Club (női)
Hajnal Adrienn 1986 Befizetésre vár
Marton Orsolya 1986 Befizetésre vár
Superior mtb Team (női)
Horváth Adél 1999 Befizetésre vár
KONTENT-DKSI (vegyes)
KOVÁCS JUDIT 2003 Befizetésre vár
Árvai Kristóf 2003 Befizetésre vár
ÁRVAI KRISZTIÁN 1970 Befizetésre vár
Csáki Szabolcs 2006 Befizetésre vár
Kovács Dániel 2002 Befizetésre vár
Nagy Bendegúz Mátyás 2002 Befizetésre vár
Páll Zsombor 1970 Befizetésre vár
Polyák Gábor 2002 Befizetésre vár
POLYÁK GÁBOR 1970 Befizetésre vár
SZIJÁRTÓ ZÉTÉNY 2003 Befizetésre vár
KONTENT-DKSI (vegyes)
Kovács Petra 2000 Befizetésre vár
Nagy Gréta 2002 Befizetésre vár
Árvai Krisztián 2000 Befizetésre vár
Kiss Hunor Máté 1999 Befizetésre vár
Páll Zsombor Bendegúz 2004 Befizetésre vár
Vígh Zoltán 1987 Befizetésre vár
Elite (vegyes)
Antunovic Adrijana 2019 Befizetésre vár
Hadzi Ilic Maja 2019 Befizetésre vár
Zvekic Milica 2019 Befizetésre vár
Trkulja Nikola 2019 Befizetésre vár
Kőbánya Cycling Team (vegyes)
Kárpáti Mira 2010 Befizetésre vár
Dorogi Alex 2007 Befizetésre vár
dr Kovács Kristóf 1982 Befizetésre vár
Kárpáti Bálint 2005 Befizetésre vár
Majoros Dávid 2005 Befizetésre vár
Pakot András 2006 Befizetésre vár
Specziár Viktor 1972 Befizetésre vár
Urbán Jakab 1993 Befizetésre vár
BUI SZSE (vegyes)
Ányos Szilvia 1980 Befizetésre vár
Berceli Oxána 2011 Befizetésre vár
Pohner Gréta 2007 Befizetésre vár
Bíró Levente 2006 Befizetésre vár
VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team (női)
Haffner Kata 2019 Befizetésre vár
SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE (vegyes)
HORVÁTH JÁZMIN 2009 Befizetésre vár
BALASKÓ ÁDÁM 2008 Befizetésre vár
Balaskó Milán 1980 Befizetésre vár
FARKAS MÁTÉ 2004 Befizetésre vár
GANGL BENCE 2006 Befizetésre vár
HANCZ TAMÁS 2006 Befizetésre vár
IVÁNYI ZÉTÉNY 2008 Befizetésre vár
LELKES BENCE 2005 Befizetésre vár
LENCSE MÁTÉ 2010 Befizetésre vár
PALIK MÁRK 2004 Befizetésre vár
Szpartak Szabadka (vegyes)
Percic Nikolina 2020 Befizetésre vár
Bolic Mihajlo 2020 Befizetésre vár
Kosic Pavle 2020 Befizetésre vár
Percic Mark 2020 Befizetésre vár
S Team Zombor (vegyes)
Bojana Vujasinovic 1970 Befizetésre vár
Sara Pocuca 1970 Befizetésre vár
Dario Cigic Parcetic 1970 Befizetésre vár
David Demonja 1970 Befizetésre vár
Dusan Stanic 1970 Befizetésre vár
Igor Nadoveza 1970 Befizetésre vár
Matej Vilim 1970 Befizetésre vár
Mihajlo Stolic 1970 Befizetésre vár
Milos Vasovic 1970 Befizetésre vár
Nemanja Markovic 1970 Befizetésre vár
Sergej Vezmar 1970 Befizetésre vár
Health Mate Ladies Team (női)
Kormos Veronika Anna 1992 Befizetésre vár
BVSC-Zugló (vegyes)
Borissza Johanna 1997 Befizetésre vár
Hájos Dániel 2002 Befizetésre vár
Egyéni (női)
Al Saidi Leila 1990 Befizetésre vár
Elite, Újvidék (vegyes)
Zvekic Milica 1970 Befizetésre vár
Antalovics Krisztián 1970 Befizetésre vár
Mecanin Milan 1970 Befizetésre vár
Miladinovic Slobodan 1970 Befizetésre vár
KSI.SE (vegyes)
Bagossy Melina Ilona 2003 Befizetésre vár
Fazekas Fruzsina 2003 Befizetésre vár
Kőszegi Bianka 2005 Befizetésre vár
Sáry Boglárka 2004 Befizetésre vár
Tircsi Andrea 2002 Befizetésre vár
Bagossy Levente András 2002 Befizetésre vár
Czirkos Barnabás 2003 Befizetésre vár
Muskovits Dávid 2002 Befizetésre vár
Paulusz Martin 2001 Befizetésre vár
Sándor Zalán 2003 Befizetésre vár
Cycling club "DUBL" Novi Sad (női)
Savić Maja 1970 Befizetésre vár
Egyèni (férfi)
Zoltan Blum 1974 Befizetésre vár
MMT (férfi)
Gali Tibor 1983 Befizetésre vár
Szeleshát Birtok Kecskeméti ES (férfi)
Hajas Tibor 1978 Befizetésre vár
Szekeres Péter 1977 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Szalai Gábor 1975 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Nagy László 1982 Befizetésre vár
Road - Sopron Bank Zrt Kse (férfi)
Schmauser József 1971 Befizetésre vár
Willebrord Wil Vooruit (férfi)
Mészáros Bence 2003 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Szalai Zoltán 1970 Befizetésre vár
CSA Steaua Cycling tem București (férfi)
Horvath Roland 1995 Befizetésre vár
RSC ARBÖ Südburgenland (férfi)
Bodnar Krizstian 1993 Befizetésre vár
Imrek Dominik 1994 Befizetésre vár
Imrek Ernst 1967 Befizetésre vár
Szeleshát Birtok Kecskeméti ES (férfi)
Csenki Csongor 2002 Befizetésre vár
Csorba Bence 2001 Befizetésre vár
Kádár-Németh Kristóf 2000 Befizetésre vár
Radics Milán 2015 Befizetésre vár
Postás Sport Egyesület (férfi)
Budaházi Bence 2003 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Pap László 1970 Befizetésre vár
Szekszárdi Kerékpáros S. E. (férfi)
Kiss Zsombor 2007 Befizetésre vár
Koleszár Olivér 2001 Befizetésre vár
Steig Benjamin 2010 Befizetésre vár
Steig Gábor 1974 Befizetésre vár
Straubinger Balázs 2004 Befizetésre vár
FIAT KB Autoteam, Kiskunhalas (férfi)
Váradi Krisztián 1975 Befizetésre vár
Pécsi JKE-Bringa Akadémia (férfi)
Balás Attila 1967 Befizetésre vár
Csomor Zoltán 1981 Befizetésre vár
Deréki Barna 1971 Befizetésre vár
Szilágyi Tamás 1991 Befizetésre vár
Vörös Ferenc 1973 Befizetésre vár
480 Fit Boys-PJKE (férfi)
Wunderlich Tamás 1974 Befizetésre vár
Pécsi JKE-Bringa Akadémia (férfi)
Baranyai Artúr 2000 Befizetésre vár
Epronex - Bss Oil Team (férfi)
Durucz Miklós 1991 Befizetésre vár
Gönczy Gergő 1996 Befizetésre vár
Király Levente 1990 Befizetésre vár
Kiss Gergely 1981 Befizetésre vár
Lovassy Krisztián 1988 Befizetésre vár
Pályi Csaba 1990 Befizetésre vár
Pápai Ádám 1995 Befizetésre vár
Solymosi Márton 1990 Befizetésre vár
Szarka Gergely 1998 Befizetésre vár
Vas Balázs 1997 Befizetésre vár
Zathureczky Márk 1997 Befizetésre vár
K3SE (férfi)
Szél Gábor 1978 Befizetésre vár
Sólyom Team SE (férfi)
Balogh Lajos 1967 Befizetésre vár
Budai Zalán 1999 Befizetésre vár
Molnár Tamás 1974 Befizetésre vár
Petró Károly 1979 Befizetésre vár
Győri Atlétikai Club (férfi)
Bojtor Csongor 2005 Befizetésre vár
Falvi Botond 2002 Befizetésre vár
Kurczina Milán 2005 Befizetésre vár
Magyar Gergő 2004 Befizetésre vár
Tóth Márkó 2005 Befizetésre vár
Saxum KSC (férfi)
Márkus László 1997 Befizetésre vár
Saxum KSC (férfi)
Szőke Gábor 1981 Befizetésre vár
Epronex - BSS Oil Team (férfi)
Albert Ádám Lászlo 1995 Befizetésre vár
Gregó Zoltán 1979 Befizetésre vár
Kovács György 1992 Befizetésre vár
Máté Tamás 1977 Befizetésre vár
Szalánczy Csaba 1972 Befizetésre vár
Szerb Válogatott (férfi)
ADMIR KOLASINAC 2020 Befizetésre vár
ANDREJ GALOVICS 1997 Befizetésre vár
DÁVID LUKOVICS 2020 Befizetésre vár
DUSÁN KALABA 1997 Befizetésre vár
DUSÁN RÁJOVICS 1997 Befizetésre vár
DUSÁN VESZELINOVICS 1999 Befizetésre vár
GYORGYE GYURICS 2020 Befizetésre vár
MÁRKÓ DANILOVICS 1993 Befizetésre vár
NERMIN CSÁTOVICS 2020 Befizetésre vár
SZTEFÁN SZTEFÁNOVICS 1994 Befizetésre vár
SZTEVÁN KLISZURICS 1989 Befizetésre vár
SZTEVÁN JOVÁNOV 2020 Befizetésre vár
Narke Cycling Team (férfi)
Lippai Marcell 1994 Befizetésre vár
Sasvári Dániel 1996 Befizetésre vár
Szabó Bálint Solt 1994 Befizetésre vár
BK Hajduk Kula (férfi)
Bajčetić Milovan 1996 Befizetésre vár
Jelenković Siniša 1966 Befizetésre vár
Sivč Bojan 1990 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Nagy József 1976 Befizetésre vár
KONTENT-DKSI (férfi)
Holczer Péter 2003 Befizetésre vár
Bvsc-Zugló (férfi)
Istlstekker Zsolt 1998 Befizetésre vár
Molnár Gábor 1999 Befizetésre vár
Schneider Sebestyén 2000 Befizetésre vár
Olympyk Trnava (férfi)
Drobny Tomas 2006 Befizetésre vár
Durko Lukas 2004 Befizetésre vár
Malovec Samuel 2005 Befizetésre vár
Matejka Tobias 2003 Befizetésre vár
Seliga Matej 2005 Befizetésre vár
Seliga Michal 2004 Befizetésre vár
Tamási BringaSport Egyesület (férfi)
Egyedi Zoltán 1968 Befizetésre vár
Varga Marcell 2003 Befizetésre vár
KSI SE (férfi)
Czirkos Barnabás 2003 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Tornyai Miklós 1977 Befizetésre vár
BUI SZSE (férfi)
Fritz Márton 2006 Befizetésre vár
AUTOCITY SKODA ZENGŐ (férfi)
Balassa Péter 1999 Befizetésre vár
Czigler Zoltán 1982 Befizetésre vár
Füredi László 1978 Befizetésre vár
Keszericze Zsolt 1972 Befizetésre vár
Kovács Miklós 1980 Befizetésre vár
Püspöki Dániel 1995 Befizetésre vár
Szabó György 1974 Befizetésre vár
Takács Ferenc 1962 Befizetésre vár
Várnagy Szabolcs 1986 Befizetésre vár
Sokol - Vinkovci (férfi)
Zivkovic Nenad 1970 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Puskas Djura 1970 Befizetésre vár
Hajduk Kula (férfi)
Bosnjak Mitar 1970 Befizetésre vár
Jelenkovic Sinisa 1970 Befizetésre vár
Sivc Bojan 1970 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Fazekas Zoltán 1971 Befizetésre vár
Borac Čačak (férfi)
Aleksa Radmilac 2002 Befizetésre vár
Bogdan Milosevic 2001 Befizetésre vár
Bosko Velicic 2005 Befizetésre vár
Dejan Cogoljevic 2004 Befizetésre vár
Jovan Djumic 2002 Befizetésre vár
Jovan Rajkovic 1990 Befizetésre vár
Stefan Sretenovic 2000 Befizetésre vár
Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület (férfi)
Dr. Papp Tivadar 1972 Befizetésre vár
Genzler Csaba 1969 Befizetésre vár
BK Sokol Vinkovci (férfi)
Živković Nenad 1963 Befizetésre vár
Egyéni (férfi)
Kiss Ernő 1976 Befizetésre vár
Paksi egyéni (férfi)
Bolla Gergő 1991 Befizetésre vár
Fritz János 1981 Befizetésre vár
Kiss Ernő 1976 Befizetésre vár
Krausz Tibor 1976 Befizetésre vár
Viktor Endre 1971 Befizetésre vár
ARBÖ headstart ON (férfi)
Paul Hopfgartner 1990 Befizetésre vár
Peter Ochsenhofer 1987 Befizetésre vár
Tristan Hoffmann 1998 Befizetésre vár