III. Szeged Maraton - Helyszíni nevezés

2020. 10. 25. 08:00

Nevezési lista

Maraton 42,195 km

Antal Anita   Tárnok Sprint SE Érd 1990
Bach Krisztián   IRUNMORE SE Budapest 1976
Bálintné Nagy Melinda Kiskunhalas 1975
Balla Péter   Titán triatlon club Szeged 1978
Bánki - Horváth Antal Orosháza 1978
Bene Levente Bálint Gyula 1978
Bódi Tamás Soltvadkert 1978
Erdővölgyi Szabolcs Szeged 1980
Farkas Nikolett Kecskemét 1984
Fónyad Ádám Nándor Budapest 1993
Frankó Gábor Budapest 1979
Havas Zsolt Budapest XVIII. 1977
Kardos Géza Szolnok, Szandaszőllős 1965
Klemné Zabó Ágnes   IRunMore SE Tárnok 1977
Kovács Dénes Budapest 1994
Kozma Anita Budapest - III. kerület 1983
Krakonperger Viktor Budapest 1984
Lengyel Szimonetta Nagymágocs 1981
Lovászi Tibor Szeged 1968
Majoros Làszló Kiskőrös 1981
Marosi Gábor   Tutto Bici Bottecchia SE SZEGED 1982
Matus-Tóth Andrea   ELTE SE Sashegyi Gepárdok Kistarcsa 1980
Michael Southwell Erd 1979
Molnár Mihály Szeged 1944
Mónika Kónya Gyula-Szanazug 1972
Nagy Csaba Levente Kecskemét 1981
Nagy Tünde Kecskemét 1968
Sipos Helga Helga Szentes 1975
Szedlák Csaba Budapest 1978
Szilágyi János   Tárnok Sprint SE Tárnok 1971
Szűcsné Kaposvári Gabriella Bócsa 1976
Tánczos Zoltán Kecskemét 1957
Tenczer Letti   Runberries Budapest 1991
Zoltán Polyák Helvécia 1994

30 km

Albrecht Adrienn Budapest 1985
Antal Zsolt Szeged 1972
Balog Diána Mezőtúr 1982
Csőke József Szabadszállás 1958
De Coster Wouter Budapest IX 1973
Keresztes Roland   Bartos Team Pécs 1982
Kiss Piroska Érd 1970

8 km

Bacsa Attila Békéscsaba 1967
Bor Renáta Szeged 1986
Csonka Tímea Szeged 2000
Dr. Sulyok Anita   Hódiák SE Hódmezővásárhely 1974
Fábián Anna Szeged 1988
Fawn Southwell Erd 1978
Gorsin Katarina Budapest 1983
Hajagos Andrea Solymár 1980
Halla Balázs Szeged 1980
Jász Gáborné   Váltócsapat 7. tagja, csapatnév: Kangamami Kommandó Szeged 1978
Juhász Dániel Balástya 1994
Kenéz Anita makó 1985
Kenéz Anita makó 1985
Kocsis Anikó Kiskunfélegyháza 1981
Kovács Anna Szeged 1990
Kumi Gergő Szeged 2000
Mészáros Gábor   IrunMore SE Budapest 1987
Mészáros Zoltán   Tárnok Sprint SE Tárnok 1980
Murvai Jenő Hódmezővásárhely 1967
Nagy Norman Szeged 2000
Orosházi Jázmin Tiszakécske 2008
Szőlősi Tivadar Szeged 1991
Vajda Róbert   UltRAn Zenta 1972
van Leeuwen Boudewijn Szeged 1973

2 fős maraton váltó

Mano Negra (vegyes)
Papp Gabriella Szeged 1984
Tasnádi Gábor Szeged 1978
Tibike pályája (vegyes)
Marianna Kovács Kecskemét 1982
Hegedűs Tibor Kecskemét 1975
Pace-makers (női)
Kassay Tímea Budapest 1977
Szedlák - Ebecz Judit Győr 1982
IrunMore Girls (női)
Lakatos Ágnes Budapest 1997
Nagy-Vonnák Éva Budapest 1991
IRUNmore Ladies (női)
Dr Karagics Judit Budapest 1969
Zsifkovits-Bányai Veronika Budapest 1981
Csodabogarak (vegyes)
Csánk Orsolya Szeged 1980
Szabó Csaba Szeged 1978
Judó&Lilla (női)
Egervölgyi Lilla Kübekháza 1978
Polgárné Asztalos Judit Szeged 2020
IrunMore MIX (vegyes)
Kozák-Ignáth Éva Üröm 1982
Tulok Mátyás Üröm 1983
Csúcsforma Team (vegyes)
Horváth Edina Szeged 1976
Király Norbert Szeged 1979
Határtalanok (férfi)
Albert Csaba Hódmezővásárhely 1975
Vigh Zsolt Szeged 1973

3 fős maraton váltó

StgDeszk2020 (vegyes)
Kardos Ditke Deszk 1978
Medgyes Attila Deszk 1977
Serföző István Szeged 1965
Ennyire futotta nekünk (női)
Hermann Ildikó Diósd 1968
Szebegyinszki Leontina Békéscsaba 1988
Zsótér Tímea Békéscsaba 1974