Nevezési lista

Maraton 42,195 km

Ágoston Csaba   Esztergomi Futóművek Esztergom 1986
Bakó Attila   Szolnoki Honvéd Sport Egyesület Triatlon Szakosztály Szolnok 1981
Bakos Gyula Szeged 1975
Balázs Péter Temesvár 1981
Balázs Vas   SZEDER SE Szeged 1972
Bálint József Szeged 1970
Bálintné Szászi Veronika Decs 1990
Bankó Bela Szeged 1965
Bankó Dávid Debrecen 1988
Bányai Máté Hódmezővásárhely 1987
Baranyi Gábor Szatymaz 1986
Baranyi Szabolcs Mezőhegyes 1981
Bárkányi Hajnalka Szatymaz 1976
Barnáné Bodor Gyöngyi Hosszúhetény 1966
Bata Kristóf Szeged 1993
Bátki Balázs Szeged 1980
Berényi András Algyő 1978
Berger Marianna Hódmezővásárhely 1970
Berta Zsolt Mórahalom 1980
Bikfalvi Tünde   Szolnoki Honvéd SE Szolnok 1975
Blazej Dramczyk   WATAHA Lebrok 1977
Blázsik Endre Jánoshalma 1987
Bódi István Hódmezővásárely 1964
Borbély Imre Bordány 1955
Bottlik Bálint   KEFE Kocs 1973
Bujdosó Ádám Szeged 1983
Búrány Ármin Szeged 1992
Burány Mária Terézia   ultRAn Zenta Tornyos 1982
Csáki Gyula Budapest 1968
Csamango Gábor Zsombo 1974
Csányi István Mórahalom 1960
Cserkóné Dudás Szilvia Algyő 1988
Csík Benjámin Kiskunfélegyháza 1988
Csík Zoltán Kunszentmárton 1974
Csíkné Andi Szatymaz 1976
Csintalan Sándor Hódmezővásárhely 1985
Csizmásné Flock Erika Szeged 1979
Csordalics László   Futóiskola Szabadka Szabadka 1988
Csörnyei Cabáné Nelli   Fittbike KOMLÓ 1975
Dányi Zsuzsanna Csongrád 1975
Demeter Ferenc Szeged 1959
Dinnyés Éva Kecskemét 1985
Dollákné Drabant Zsuzsanna Lajosmizse 1959
Dombi Tibor Debrecen 1973
Donka Ferenc Sándorfalva 1981
Dózsa Gergely Budapest 1976
Dr. Boros László   Egri Honvéd SE Eger 1963
Dr. Domán Gábor Mórahalom 1981
dr. Gál István   Magyar Nemzeti Bank Sportkör Budapest 1986
Dr. Görbe Anikó Szeged 1973
Dr. Juhász László   Fuss a Szegedi Gyermeksebészetért Szeged 1974
Dr. Suhai Ferenc Imre   Muhari team Budapest 1987
Dr. Szungyi Kata Budapest 1993
Dr. Tordai Nándor Endre Budapest 1982
dr. Török Tamás Szeged 1981
Dr. Zakar Gergely Budapest 1978
Edvi Dóra Budapest 1989
Endrődi Balázs Szeged 1987
Farkas Ádám Kiskunfélegyháza 1976
Farkas Zoltán Szeged 1966
Farkas Zsolt Kecskemét 1976
Farkas-Csamangó Dalma Mórahalom 1987
Fekete Gábor Eger 1985
Ferenczy Tamás   Kecskeméti Első Sor Remeteszőlős 1988
Fogarasi Bernát Szeged 2002
Frankó Csilla Békéscsaba 1977
Fülöp Gyula Szolnok 1977
Gábe Tamás   Suncity Triathlon Team Szeged 1990
Gelányi Attila   Szászvári Mocorgók Szabadidő Egyesület Szászvár 1978
Gion Nikoletta Mónika Szeged 2000
Gór-Nagy Gábor Szeged 1985
Görbe István Makó 1967
Gulyás Dániel Szeged 1992
Gulyás Vera   Dsc-Si Debrecen 1986
Gyuris István Szeged 1983
Hajagos Róbert Róbert Szeged 1969
Hegedűs Csaba Tatabánya 1971
Hegyi-Sági Adrienn Budapest 1983
Herédi-Szabó Péter Kiskunfélegyháza 1981
Illés Péter Csongrád 1976
Imre Viktória   Pátkai Futóklub Pátka 1982
Indruck Richárd Gárdony 1991
Jáger Péter   575 TEAM Celldömölk 1989
Jani Zsolt Szeged 1971
Janovszky Ágnes Szeged 1985
Jenei Dávid István Kövegy 1994
Jenei Zsolt   Conti Running Team Makó Makó 1980
Jeneiné Erika Sándorfalva 1980
Joó András   Titán Tc Szeged 1976
Joó Anna Mária   HRSE Szentes Szentes 1982
Juhász Attila Budapest 1975
Kapitanov Vilmos Szeged 1960
Kardos Ádám Budapest 1990
Kardos Alexandra   Szolnoki Honvéd SE Szolnok 1991
Kardos Ditke Deszk 1978
Karsai Tibor Makó 1967
Katona Erik Szeged 1989
Katona Szilvia   Legrand SE Szentes 1974
Kecskés Áron   Csongrád Endurance Futó és Triatlon egyesület Csongrád 1982
Kele Gejza   LC Packaging TPI Moča 1965
Kele Imre kecskemét 1975
Kellner Zoltán   Margitszigeti Atlétikai Club Budapest 1986
Kerekes Szabolcs Szeged 1973
Kerekes-Péntek Dóra Délegyháza 1972
Kertes Gyula Csongrád 1978
Kis-Kovács István   Fittbike SE Pécs 1976
Kiss Adrián Marcell Kaposvár 1986
Kiss Attila Hódmezővásárhely 1981
Kiss Ferenc Szeged 1975
Kiss Gergely Szeged 1988
Kiss Krisztián Szeged 1979
Kiss Ottó Kiskunfélegyháza 1981
Kiss Tamás Makó 1988
Klesch Roland Szászvár 1976
Kocsó Krisztina Szatymaz 1994
Kökény Gergely Budapest 1974
Kökény Tímea Érd 1972
Körtvélyesi Csaba   VISE Vác 1975
Kosztoláncziné Kiss Judit Zalaegerszeg 1978
Kovács László Ágoston Szeged 1997
Kovács Mária Szeged 1967
Kovács Mónika Budapest 1990
Kövesi-Nagy Dániel Szeged 1983
Kozma Csaba Szeged 1974
Krisztián Ferenc Kiskunfélegyháza 1973
Krucsai Zsolt Hódmezővásárhely 1974
Kun László Lajosmizse 1976
Kurai Zoltán Szeged 1972
Laczik Márton Karcag 1974
Laczkó Attila   Conti Running Team Makó Makó 1986
Lele József Szeged 1978
Lendvai Attila Jászkarajenő 1973
Lenky Tamás Törökbálint 1973
Lenkyné Arabadzisz Szultána Törökbálint 1975
Lipóczki Zalán Szeged 1996
Locskai Tünde Szeged 1979
Lőrinci György Győrújbarát 1969
Lőrincz Anikó Szeged 1979
Makra Ágnes Szeged 1970
Manzákné Stefanecz Henrietta Hódmezővásárhely 1974
Márkus Levente   BP BSC Kft Szeged 1996
Medve László Hódmezővásárhely 1978
Mélykúti Ferenc Szentes 1973
Mészáros András Budapest 1994
Mező Roland Budapest 1976
Misley Sándor Budapest 1976
Molnár Tamás Szeged 1985
Mónika Juhász Makó 1970
Morovics Tamás Budapest 1978
Muhari Kornél Ópusztaszer 1976
Murvai Vanessza Ildikó Békéssámson 1999
Nagy Attila Budapest 1985
Nagy Balázs Szeged 1984
Nagy Botond Balázs Budapest 2001
Nagy Gábor Szekszàrd 1974
Nagy Levente István Hódmezővásárhely 1981
Nagyapáti László Szeged 1971
Oltványi Dávid   Algyői Ökölvívó Szakosztály Szeged 1983
Orbán Szilvia Napkor 1977
Orosz Gábor   Team Russians Szeged 1979
Orsós Ferenc   Szászvári Mocorgók Szabadidő Egyesület Szászvár 1969
Oszlánczi Andrea Nagykőrös 1978
Pajerich Péter Lajosmizse 1987
Paksi Milán Szeged 1985
Pap Annamária Budapest 1977
Pap Sándor Budapest 17. Kerület 1975
Pap Tibor   575 Team Szegvár 1977
Pápai Zsolt   csonTeam Győr 1974
Paplógó Gergő Bácsalmás 1991
Papp László Szeged 1983
Pásztor Vilmos Szeged 1970
Pénzes Gábor Szeged 1985
Pesti Timi Szeged 1980
Piri László Algyő 1977
Pócza-Véger Petra Szeged 1985
Polyák Balázs Kecskemét 1974
Pósa Tibor   Esztergomi Futóművek Amatőr Egyesület Esztergom 1972
Prelcsec Gyula   Szabadkai Futóiskola Szabadka 1987
Radak Perica belgrad 1972
Radomir János Tata 1981
Raffai István Kiskunhalas 1987
Ranga Viktória   - Budapest 1990
Réffy Balázs Budapest 1969
Repei Csilla Sajószentpéter 1971
Riedlinger Csaba Solymár 1968
Riedlingerné Fenyvesi Lilla Cegléd 1987
Rozmánné Markó Aranka Szeged 1981
Sebestyén Gábor   Kecskeméti Első Sor SE Kecskemét 1982
Sisak Gergely Budapest 1984
Somlai Katalin   Tabáni Spartacus Budapest 1968
Somogyi Károly   Fehervari Hobbi Futósuli Székesfehérvár 1964
Sonyovszki László Üröm 1966
Sóti László Budapest 1991
Szabó Ábel Hódmezővásárhely 2000
Szabó Csaba Szeged 1978
Szabó Gergely   Futólépés Falka Budapest 1980
Szabó János Tiszaalpár 1996
Szabó József Tiszavasvári 1989
Szabó Lajos Budapest 1973
Szabó Péter Szeged 1979
Szalai Károly Budapest 1974
Szécsi Barna Budapest 1990
Szegedi Tamás   OBSZ Veszprém 1974
Szeibel Máté Hódmezővásárhely 1990
Székely Loránd Kecskemét 1979
Székvölgyi Zoltán Sajóörös 1975
Szentmártoni Olga Mezőtúr 1976
Szilágyi-Gy Mária Hódmezővásárhely 1969
Szőke Endre Hódmezővásárhely 1974
Szomjú Richárd Kecskemét 1985
Szűcs Sándor Szeged 1978
Szurmik Attila   Fuss Félegyháza Futókör Kiskunfélegyháza 1984
Takó Brigitta Makó 1991
Talmácsi György Budapest 1989
Tim Hawkins Budapest 1982
Timár Zoltán Szeged 1971
Tóbiás-Kapuvári Éva   Csécsei Team Budapest 1984
Torma Tamás Kecskemét 1983
Tornóczky Csaba Balástya 1978
Török Árpád Kistelek 1984
Török Piroska Tamási 1977
Törökné Erdei Anita Kistelek 1984
Tóth András Szeged 1976
Tóth Csilla   BP BSC Kft. Szeged 1973
Tóth Edit Budapest 1977
Tóth Enikő   Kolon klub Izsák 1989
Toth Zsuzsanna Budapest 1997
Tóth-Kovács Hajnalka Budapest 1984
Tüdős Péter Szolnok, Szandaszőllős 1975
Turbucz Mariann Szeged 1986
Tutkó Attila Nyíregyháza 1994
Uher Orsolya Budapest 1985
Újszászi Ádám Szolnok 1993
Valcsák Attila   Mozaik Med Nyíregyháza 1985
Várkonyi Anna Szeged 1984
Vásárhelyi Zoltán Békéscsaba 1988
Veres Attila Budapest 1978
Vig Norbert Dávid Budapest 2001
Vörös Béla Hódmezővásárhely 2000
Vörös Csaba Szeged 1993
Vörös Tibor Kiskunmajsa 1976
Vranić Valentin Szeged 1995
Wiesz Csilla Eleonóra Kiskunhalas 1969
Wolford Gábor Szeged 1982
Zöldág Barbara GYŐR 1979
Zsíros Ákos Dunakeszi 1976
Zsíros Ottó Szeged 1978

30 km

Aleksandra Maric Novi Sad 1975
Almási Tibor Mezőkovácsháza 1967
Almási Zsolt   Futótűz Szeged Újszentiván 1979
Bálint Lehel Szeged 1993
Bazsó Zsuzsanna Tímea Jászdózsa 1977
Bejczi Balint Budapest 1990
Berényi Mihály Kalocsa 1969
Berkecz Roland Szeged 1976
Bojan Sovljanski Novi Sad 1985
Bordé Sándor Szeged 1987
Boros Ferenc Szeged 1966
Boros Gyevi Szabolcs Szeged 1992
Budai Kristóf Szeged 2000
Bús Tamás Győr 1993
Csánk Orsolya Szeged 1980
Csató István Békés 1993
Csatordai Gergely   Legrand SE Szentes 1987
Csetneki Ildikó Budapest 1978
Csörnyei Csaba   Fittbike KOMLÓ 1971
Czuczor Ágnes Budapest 1981
Darula Attila   Conti Running Team Makó Makó 1971
Dietrich Hoenen Kecskemet 1977
Dömösi-Szilágyi Barbara Algyő 1987
Dorde Vasic   / Beograd 1978
dr Ódor Dániel Kálmán Budapest 1984
Dr. Adamkovich Nóra Szeged 1968
Dr. Kovács Norbert Jászberény 1992
Dr. Szlávik Szabolcs Szeged 1972
Dujmovics Viktor Szabadka 1980
Eleonora Anau Novi Sad 1981
Erdős Ágnes Szigetszentmiklós 1975
Fajfrik Zoltán Szeged 1986
Farkas Anna Szeged 1956
Farkas Gábor Veszprém 1988
Farkasné dr.Katona Eszter Szeged 1982
Fejes Zoltán Szeged 1979
Feldmann Orsolya Orosháza 1981
Foldvari Janka Szeged 1998
Folyó Gergely Erdőkertes 1990
Géczi Bettina Deszk 1986
Guba Balázs Mezőtúr 1982
Haga Sándoe   AquaBody Kecskemét Kecskemét-Hetényegyháza 1970
Havasi Péter Érd 1975
Hegedüs Levente Zsombó 1992
Horváth János Budapest 1967
Horváth-Kuklis Eszter Cegléd 1996
Jurschik Tamás Szeged 1978
Katona Eszter Szeged 1976
Kávai Arnold Szeged 1996
Kávai Zsolt Adorján 1990
Kertész Norbert Szeged 1984
Kinyó János Szeged 1972
Koczka Ferenc Szeged 1965
Komjátiné Fodor Mária Szeged 1980
Koncz Andrea Tata 1983
Kopcsányi Róbert Budapest 1979
Korpa Zoltán Szeged 1972
Kotroczó Balázs Szeged 1987
Kurucz Tünde Szeged 1990
László István Sevaracz Szeged 1988
Lizeth Pedraza Szeged 1990
Ludányi Péter Székkutas 1992
Méhes Dániel Szeged 1997
Meleg Zoltán Szeged 1977
Ménesi Miklós Szeged 1977
Miklós Rita   SZVS Szeged 1968
Miskolci Dániel Szabadka 1985
Nagy Anett Ada 1985
Nagy Szilvia Kiskunmajsa 1976
Nagy Tibor Szeged 1971
Orbán Attila Nagymaros 1973
Pakai Norbert Kiskunhalas 1990
Papp Csaba Budapest 1975
Papp Róbert   Csongrádi Endurance SE Csongrád 1976
Perjésiné Farkas Gabriella Üllés 1976
Pis Sándor Gyula 1969
Podmaniczkiné Tóth Annamária Szentes 1976
Prokopecz Dávid Sándorfalva 1987
Ráfi Péter Gyula 1988
Ratkai János Helvécia 1969
Rubóczki Béla Béla Napkor 1970
Simon Eleonora Ada 1982
Sólyáné Sárközi Ágnes Bordány 1969
Susanszki János Gyula 1972
Szabó Andrea   Pomázi Futó Bajnokok Hódmezővásárhely 1972
Szabó Beáta   HASE Budapest 1981
Szabó Gábor Szeged 1986
Szelestei Tamás Pécs 1966
Szelestei Veronika Pécs 1997
Szőri Zsolt Szeged 1988
Szűcs Brigitta Pilisjászfalu 1977
Szűcs Péter Budapest 1971
Szűcs Szilvia   Conti Running Team Makó Kiszombor 1996
Takács Tibor Pitvaros 1968
Tanács Attila Zákányszék 1974
Tímea Csenki KISKUNFÉLEGYHÁZA 1979
Tülkös Árpád Budapeat 1989
Ungvári Szilvia Szeged 1972
Varga István Nagymányok 1965
Varga-Kasza Diána Sándorfalva 1991
Vaszkó László Balázs Kondoros 1999
Versegi Zoltán   Csongrádi Endurance SE Csongrád 1963
Vijoglavin Ziva   AK Apatin Novi Sad 1978
Vincze Viktor Budapest 1987

8 km

Abordán Szilvia Szeged 1980
Alföldi Andrea Makó 1968
Aslani Alen Hódmezővásárhely 1987
Bacher József Kecskemét 1969
Baka Endre Szeged 1984
Balaton Edit Kiskunfélegyháza 1970
Balog Tamás Várpalota 1977
Barcsay Zita Szeged 1985
Bárdos Éva Makó 1978
Bárkányi Pál Szeged 1986
Bátai-Viandt Orsolya Budapest 1982
Békési József Szeged 1963
Berkó Patrik Szeged 1992
Berlinger Natasa   Közös Sport Egyesület Budapest, IV. 1977
Biegelbauer Petra Szeged 1992
Bliznák Mariann Nagyszénás 1987
Bocskai Istvan   Sportkórosok Szeged 1986
Bodnár Viktória Szeged 1979
Bodó Brigitta Szeged 1991
Borda Szilárd Csongrád 1998
Boros Péter   Sportkórosok Szeged 1971
Bottlik Diána   KEFE Kocs 2002
Bottlik Dorina   KEFE Kocs 1999
Buczkó Dániel Szeged 1994
Burány Aurél   ultRAn Zenta Tornyos 1976
Caldés Bou Maria   WeRunTeam Sant Cugat del Vallès 1997
Csáki Beáta Zenta 1978
Csáki Kornél Zenta 1973
Csanádi Márti Kiszombor 1997
Csányi Anikó Szeged 1985
Cselovszki Boglárka Battonya 1990
Cselovszki Őzike Battonya 1998
Csepregi Éva Békéscsaba 1976
Csipkár Renáte Apátfalva 1994
Csomor Péter   Sportkórosok Nagykanizsa 1984
Csomósné Balla Viktória Szeged 1992
Csonka Miklós Szeged 1981
Csorba Csilla Szeged 1983
Danijel Horvath   U K Palio Palus Palić 2003
Debreczeni-Kis Tibor Szentes 1965
Debreczeniné Vizvári Tímea Kardoskút 1992
Dobi János   SZESE Szentkirály 2007
Dombi Tamás   KEFE Kocs 2001
Dr. Balázs Noémi Mezőberény 1993
dr. Erdélyhegyi László Szeged 1979
dr. Hevesi Andrea   Élménykülönítmény - Bátor Tábor Szeged 1986
Dr. Kovács Róbert Szeged 1994
Dr. Kuti Nikoletta Szeged 1991
Dr. Palotás Zsolt Hódmezővásárhely 1986
dr. Sebestyén Nikoletta Kakasd 1990
Dudàs Màrta Bordàny 1982
Dujmovics Mária Szabadka 1985
Esősi Krisztina Budapest 1976
Fábri Mátyás Nagyszénás 1974
Fábri Mátyásné Nagyszénás 1986
Farkas Gábor Szeged 1971
Farkas Imre Szeged 1962
Farkas Zsuzsanna Szeged 1988
Farkasné Horváth Adrienn Mórahalom 1966
Fazekas Bojana   Skola trcanja Subotica SRBIJA Subotica 1978
Fehérvári Bence Szeged 1991
Ferenc Lassú Szeged 1992
Fodorné Turi Krisztina Szeged 1976
Forgó Bence   Sportkórosok Szeged 1992
Franciskovic Gorana   Škola trčanja Subotica Subotica 1980
Gabnai Judit Cegléd 1958
Gecse Attila Szeged 1986
Gigor Tibor   HASE Cegléd 1988
Gombkötő Csaba Orosháza 1990
Gombos Erik Hódmezővásárhely 1994
Gondiné Dobó Anna Szeged 1962
Göndös Zoltán Szeged 1991
Gordos Sándor Mórahalom 1982
Gordos Tamara Mórahalom 1986
Gulyás Attila Kiszombor 1975
Gulyás Bíborka Szentkirály 2006
Gyárfás Edit Szeged 1969
Gyenge Anna Budapest 1991
Gyenge Fanni Budapest 2002
Gyenge Sándor Budapest 1967
Györög Norbert Budapest 1989
Gyuris Éva Szeged 1971
Hajagos Árpád Szeged 1994
Hambek Anita Szeged 1976
Hegedűs Henrietta Szeged 1991
Hegedüs Zsolt Domaszék 1974
Hoffmann Zsolt Szeged 1975
Horváth Fanni Kiskunhalas 1994
Hunyadi Ferenc Budapest 1957
Iván Gerda Hajós 1999
Jenei Kristóf Sámuel Kövegy 1993
Jenei Sámuel Kövegy 1966
Jeneiné Sütő Csilla Kövegy 1968
Jernei Zsolt Szeged 1969
Juhász Nikolett Szeged 1990
Juhász Renata Kecskemet 1987
Kádár Olga Kiskunfélegyháza 1977
Kállainé Bense Anikó Csongrád 1991
Kalmár Éva Dombegyház 1989
Kalyani Chordiya Szeged 1992
Kasza Timea   Škola trčanja Subotica Szabadka 1994
Katona Csaba Szeged 1981
Kegler Gábor Szeged 1988
Kelemen Cintia Szeged 1996
Kis Éva Szeged 1981
Kis György Csaba   RepülőCsula Szentes 1976
Kiss Ákos Algyő 2009
Kiss Csaba Kunágota 2002
Kiss Hedvig Kunágota 2000
Kiss Levente Algyő 2006
Kiss-Gáspár Mónika Makó 1975
Kissné Radóczy Júlia Újhartyán 1991
Kocsis Krisztián Martfű 1977
Kovács Andrea Szeged 1991
Kovács Mária Derekegyház 1985
Kovács Piroska Szentes 1969
Kozák Ákos Deszk 2002
Kukkonka Judit Szeged 1978
Kun Viviána Szeged 1996
Lajkó Csilla Hódmezővásárhely 1979
Lara Kadar   U K Palio Palus Palić 2010
Lévai Csaba Szeged 1975
Ljubojević Željka   Szabadkai futó iskola Subotica 1978
Lódi Csilla   Škola trčanja Subotica Szeged 1993
Lovas Józsefnè   - Csorvás 1971
Lustyik Rebeka Szarvas 1995
Menczel Réka Fruzsina Tiszakecske 2007
Mészáros Hajdú Zsófia   Škola trčanja Subotica Szabadka 1991
Mihácsi Gabriella Szeged 1992
Milorad Sladjana   Škola trčanja Subotica Szabadka 1991
Molnár Csaba Zoltán Hódmezóvásárhely 1974
Molnár Tímea Szeged 1973
Móricz Csaba Szeged 1976
Móricz Máté   URH SE Sándorfalva 2007
Móriczné Kósa Anikó   URH SE Sándorfalva 1980
Mrsan József   HASE Budapest 1976
Nádházi Szilvia Szeged 1974
Nagy Csaba Szeged 1971
Nagy Gábor   FuTeam SE Budapest 1973
Németh Gergely Szeged 1986
Németh Tamás Szeged 1983
Oláh Barbara Szeged 1990
Pálinkó Krisztina   Algyői Ökölvívó Szakosztály Algyő 1988
Péntek Andrea Szeged 1969
Péter Alexandra Szeged 1994
Pintér Zoltán   Szabadkai futó iskola Szabadka 1975
Pintér-Kiss Barbara Szeged 1986
Pordán János Budapest 1986
Prém Attiláné Magyarcsanád 1975
Provics Zoltán Kiskunmajsa 1983
Ramotai Richárd Maroslele 1972
Rátfai Adrienn Szeged 1994
Rátfai Gábor Szeged 1977
Rikk Tamásné Szeged 1974
Rita Megyesiné Németh Szarvas 1981
Robert Anderwald   Alergotura Timișoara 1976
Rózsa Katalin Szeged 1991
Sándor Dániel Szeged 1986
Schveizer Balázs Kiskunhalas 1981
Sóber-Juhász Annamária Kecskemét 1980
Stefanovits Pál Máté Szeged 1999
Studer János Pécs 1973
Süli Dorottya Szeged 1994
Sülyös Dávid Derekegyház 1995
Szabó Benedek Makó 1999
Szabó Brigitta Kecskemét 1986
Szabó Nikolett BORDÁNY 1995
Szabóné Csányi Edit Szeged 1970
Szécsi Nikoletta Szeged 1974
Szécsiné Csenki Anita Szentes 1988
Szeges Debóra Makó 2007
Szeges Richárd   Suncity Triathlon Team Makó 2005
Szekeres Mónika Deszk 1980
Széll Róbert Martonos 1992
Szélpál Alexandra Szeged 1993
Szép Éva Zenta 1979
szép gábor zenta 1975
Szepesi Mihály Szeged 1979
Szikszai Katalin Szeged 1994
Szilágyi P. Katalin Algyő 1965
Szilágyi Zsófia   Sportkórosok Szeged 1990
Sztrehovszki Dániel Kondoros 1994
Szűcs Edina Szeged 1976
Szűcs Ildikó Makó 1976
Szűcs Károly Mezőkovácsháza 1979
Szügyi Lenke   Skola trcanja Subotica Szabadka 1980
Takács Adél   Running Algyő Algyő 2002
Tari Erika Sarkad 1982
Tari László   amatör Szeged 1947
Tari Zita Szeged 1972
Tóbiás Pál Budapest 1987
Török Zoltán Kornél Szeged 1988
Tóth Ádám Szeged 1993
Tóth Andrea Kiskunfélegyháza 1968
Tóth Gergely Szeged 2008
Tóth Larissza Deszk 1999
Tóth Mónika Kiskunfélegyháza 1999
Tóth Rolland Hódmezővásárhely 1990
Tóth Zoltán Szeged 1958
Tóthné Kovács Andrea Szeged 1979
Újvári Attila Tihamér Szeged 1964
Varga Brigitta Szeged 1995
Varga Ferenc Szeged 1957
Vargáné Zélity Zsuzsanna Szeged 1970
Vass Katalin Szeged 1976
Vaszkó László Kondoros 1976
Viandt Márton Budapest 1957
Viczei Erika Kiskunhalas 1996
Vida Márton Szeged 2005
Vincze Éva Akasztó 1991
Vincze László Akasztó 1970
Viszmeg Enikõ Mélykút 1993
VLADIMIR PAVIC   Skola trcanja Subotica Subotica 1978
Zöldág Péter GYŐR 1980
Zoltai Csaba Hódmezővásárhely 1980
Zombor Gabriella Budapest 1970
Zorica Vukov   U K Palio Palus Palić 1959
Zsarkóné Lóczi Éva Szeged 1969
Zsemberyné Mucs Katalin Szeged 1984

2 fős maraton váltó

Conti Running Team Makó (női)
Darula-Seres Szilvia Makó 1980
Meleg Gabriella Szeged 1978
Fitgirlz (női)
Paulik Natália Szeged 1995
Vadász Csenge Szeged 1994
Magas szőke meg(a) törpe (vegyes)
Teszler Gabriella Szekszàrd 1976
Nagy Gábor Szekszàrd 1974
Kokszos Vádlik (vegyes)
Miron Andrea Delia Szeged 1987
Köles Róbert Szeged 1992
Lajhárok elszabadulva (vegyes)
Kürti Tamara Szeged 1992
Teleki Ákos Szeged 1989
Purple és Brown (vegyes)
Kristó Ildikó Szeged 1987
Maruzs Tamás Szeged 1985
Flow 2.0 (női)
Marancsik Gabriella Szeged 1984
Pál Petra Szank 1992
Algyői Sárkányok (női)
Sándorné Bjelik Katalin Algyő 1973
Takácsné Pál Anikó Algyő 1975
Bioszivik (vegyes)
Németh Ildikó Nyárlőrinc 1995
Virág Alex Szeged 1994
rUnRH (vegyes)
Nyergesné Király Anita szeged 1979
Horányi Antal szeged 1969
Kovácsnéni (vegyes)
Jung Ildikó Tamási 1973
Szakács Béla Tamási 1977
Run ForRest (női)
Láng Anikó Szeged 1990
Ruszkai Andrea Szeged 1962
Bolond csigák (női)
Canjavecné Borbás Annamária Szeged 1980
Szabó Annamária Szeged 1976
Futó rózsák (női)
Donka-Nagy Bernadett Orosháza 1980
Liszkai Anikó Orosháza 1986
UB girls (női)
Kuczora Tímea Ásotthalom 1980
Timár Zita Szeged 1992
Nyúlcipő (vegyes)
dr. Enginé Molnár Csilla Szeged 1985
dr. Engi Tiobor Szeged 1982
Agents of SED (vegyes)
Pengő Edit Szeged 1992
Kicsi András Szeged 1992
GirlsJustWannaHaveFun (női)
Dr. Ábrahám Krisztina Szeged 1980
Joóné Maróti Szilvia Szeged 1978
Hurriklán (vegyes)
Dr. Mózes Dóra Nikoletta Szeged 1975
Rigó György Szeged 1974
Need for Speed BP (női)
Fenyvesi-Mizsák Melinda Szeged 1985
Töpfer Ildikó Szeged 1973
Buckalakók (női)
Erdélyi Andrea Tompa 1992
Gudmonné Angyal Orsolya Kiskunhalas 1974
RunnersTeam (vegyes)
Gyürki Zsanett Mezőkovácsháza 1996
Sarus Gábor Kaszaper 1985
Placelaw (női)
Dobó Réka Szeged 1992
Piri Katalin Szeged 1996
Fighters (vegyes)
Eszter Hajdu Budapest 1990
Kiss Marcell Benedek Budapest 2004
Suncity TT Ági-Tom (vegyes)
Jenei Ágnes Szeged 1968
Gábe Tamás Szeged 1990
A-tól Zs-ig (női)
Bálint Anna Szeged 1990
Bálint Zsófia Szeged 1995
SZESE (vegyes)
Dobi-Kecskés Krisztina Szentkirály 1982
Gulyás Péter Szentkirály 1974
Lucky Duo (női)
Kusztos Linda Tótkomlós 1986
Serfőző Edit Tótkomlós 1989
Teljes gázzal (férfi)
Bojti Krisztián Szeged 1981
Siha Tamás Szeged 1970
sub4h (férfi)
Hunya Ákos Szeged, Baktó 1978
Futópia (férfi)
Gál Norbert Szeged 1986
Nagy Gyula Szeged 1988
Rico 2.0 (férfi)
Pinczés Zoltán Szeged 1985
Torony László Szeged 1985
FUTEROK (férfi)
Dormány Gábor Szeged, Szőreg 1974
Ugrin Péter Szeged 1975
Háromhúsz (férfi)
Forgó Zoltán Hódmezővásárhely 1975
Inokai Zsolt Szeged 1968
CsaLi (férfi)
Deth Lajos Szeged 1989
Veres Csaba Algyő 1992
Run Pit (férfi)
Nagy Miklós Szeged 1981

3 fős maraton váltó

MegFUThattyúk (női)
Dékány Erika Balástya 1984
Horváth Aranka Kiskunfélegyháza 1984
Kertész-Szanka Zsófi Szeged 1987
TRI PAKK (vegyes)
Tóthné Tripak Zsuzsanna Kecskemét 1969
Varga Nikolett Szeged 1993
Tóth Gábor Kecskemét 1969
Tavaszi szél (női)
Gyepesné Kiss Judit Gyula 1974
Szabó Eszter Szabina Szatymaz 1977
Szabó Kiss Gabi Szatymaz 1978
Menedékház Alapítvány (vegyes)
Becseiné Dürgő Beáta Budapest 1984
Karika Éva Badapest 1967
Horváth Balázs Budapest 1985
Steve's chix (vegyes)
Csillag Anita Szeged 1980
Rádainé Dajcs Elvira Szeged 1976
Dr. Siket István Szeged 1977
Lucky Trió (női)
Lele Karina Virág Orosháza 1992
Pócsik Sándorné Tótkomlós 1966
Serfőző Ágnes Tótkomlós 1977
FunRun (női)
Bajnóczi Éva Szeged 1987
Pósa Vivien Szeged 1995
Schuszterné Kiss Adrienn Szeged 1982
Better body, better life (női)
Ágoston Natália Magyarkanizsa 1981
Fényszárosi Éva Szeged 1995
Rózsa Judit Magyarkanizsa 1982
Szegedi MaratonRUNdi (női)
Bartyik Ivett Szeged 1975
Bodogán Margit Pusztamérges 1975
Heizlerné Kismándor Tímea Szeged 1970
Fakesz és a Csajok (vegyes)
dr. Leszkó Diána Békéscsaba 1984
Szabóné Skorcz Erika Mezőkovácsháza 1982
Fazekas Gábor Mezőberény 1983
Fut a Trade (vegyes)
Tóth Anna Anita Csongrád 1994
Jenei Károly Szeged 1981
Sipos Gergő Nagyréde 1997
2M2V trió (vegyes)
Móroczné Verba Edit Budapest 1980
Mórocz Balázs Budapest 1979
Verba László Szeged 1981
Szarvasi Futótrió (vegyes)
Bartus Beatrix Szarvas 1975
Dr. Székácsné Bánáti Katalin Szarvas 1961
Székács Miklós Szarvas 1989
Rezignáltak (férfi)
dr. Bálint Márton Sándor Szeged 1984
dr. Kakuja Tamás Szeged 1978
dr. Szanka Ferenc Szatymaz 1972
Szeged Software (férfi)
Deák-Kovács Gergely Szeged 1981
Keranov Dániel Szatymaz 1992
Velcsov István Szeged 1956
#csicskagyász (férfi)
Kaposta Róbert Szeged 1985
Reinhardt Csaba Szeged 1989
Zsombor Fritz Szeged 1977

4 fős maraton váltó

Ma sem főzök (női)
Dr. Radács Marianna Szeged 1978
Dr. Vajda Gizella Szeged 1978
Kalocsai Rita Szeged 1974
Kónya Mónika Szeged 1975
Alföldi BESTiák (női)
Czibulya Edina Gádoros 1982
Sipos Helga Szentes 1975
Szénási Edit Szentes 1978
Víghné Bárkai Bernadett Nagymágocs 1977
Tím Szőrvájvörz (vegyes)
Asztalosné Taskovics Bernadett Szeged 1973
Demus Mónika Szeged 1994
Asztalos Bence Szeged 1993
Asztalos Sándor Szeged 1972
PeRoMoLa (vegyes)
Simon Mónika Szeged 1975
Veszelovszki Petra Szeged 1973
Kovács Róbert Szeged 1973
Ungi László Szeged 1973
TüTiJaLa (vegyes)
Oravecz Tünde Hódmezővásárhely 1980
Bánsági László Hódmezővásárhely 1991
Benke Tibor Körösszegapáti 1982
Vakulya János Hódmezővásárhely 1981
RUNATOMY (vegyes)
Dr. Czigner Andrea Szeged 1967
Gabriella Pap Szeged 1968
Dr. Weiczner Roland Szeged 1980
Gácsi Kristóf Szentmártonkáta 1996
Vasmacsók (vegyes)
Barra Csilla Szeged 1976
Deák Krisztina Szeged 1975
Sija Éva Szeged 1982
Demcsák Zoltán Szeged 1962
Vihar a biliben (vegyes)
Papp Dorina Mária Szeged 2003
Papp Zoltán Röszke 1976
Sztrati Károly János Szeged 1990
Tóth Attila Szeged 1977
Élő Szövet Féllábon (vegyes)
Kakuja-Tóth Gabriella Szeged 1983
Rádai György Szeged 1973
Siket Péter Szeged 1979
Sógor Zoltán Szeged 1980
Boldog Szülinapot Máté! (vegyes)
Makra Ágnes Szeged 1970
Tóth Gergő Szeged 1992
Tóth Máté Szeged 2001
Tóth Zoltán Szeged 1966
RunDom (vegyes)
Halász Nikoletta Szeged 1986
Majó-Petri Georgina Szeged 1979
Majó Vincze Szeged 2004
Majó-Petri Zoltán Szeged 1970
A normálisak kocsival mennének (női)
Joó Alexandra Sándorfalva 1998
Joóné Kádár Zsuzsanna Sándorfalva 1974
Marusin Hajnalka Szeged 1973
Soós Éva Szeged 1977
Pepeszító (női)
Bencsik Anita Gyula 1996
Butenko Viktória Kiskunhalas 1995
Nagy Noémi Jászalsószentgyörgy 1996
Varga Anita Barbara Szarvas 1998
Földönfutók (vegyes)
Kovács Sarah Szeged 2000
Nagy-Vári Lilla Szeged 2002
Vári Gabriella Szeged 1977
Balla Bálint Szeged 2000
Starschema (vegyes)
Nemes Ágnes Szeged 1996
Huber Szilárd Szeged 1979
Kovács Gergely Zoltán Budapest 1984
Varró Csaba Szeged 1985
Menőmanók (vegyes)
Murvai Panna Makó 1999
Pósa Renáta Kiszombor 1989
Balogh Róbert Makó 1995
Simon Róbert Tamás Magyarcsanád 1995
SUNday-RUNday-FUNday (vegyes)
Dajka Gyöngyi Szeged 1984
Rostás Viola Szeged 1976
Balaicz Tibor Szeged 1979
Patik László Szeged 1980
suHAnó HAtvanasok és HArmincasok (vegyes)
Hideghéty Katalin Ágnes Szeged 1958
Vincze Anikó Szeged 1986
Balogh Péter Szeged 1982
Vincze Csaba Szeged 1953
Conti Running Team Makó (férfi)
Gulyás Csaba Makó 1985
Komáromi Mihály Makó 1986
Prém Attila Magyarcsanád 1971
Schneider Sándor Makó 1977
Másnaposok (férfi)
Domonkos Gábor Tiszasziget 1987
Gémes Szabolcs Újszentiván 1985
Kovács István Szeged 1977
Tóth - Baranyi Zsolt Szeged 1985
Futófiúk (férfi)
Kopasz Balázs Szeged 2003
Kopasz Kristóf Szeged 1994
Kopasz Zsolt Szeged 1968
Német Máté Szeged 1991
Szegedi Kettlebell (férfi)
Damó Bence Szeged 1994
Halász István Szeged 1974
Molnár András Szeged 1979
Pap Zoltán Szeged 1985

5 fős maraton váltó

Biztos Kész Legjava (vegyes)
Bánfalvi Csilla Szeged 1988
Gecse Szuzi Szeged 1999
Gercsó Dóra Szeged 1996
Tüskés Anita Szeged 1992
Szvoreny László Szeged 1978
Biztos Kész Legjobbjai (vegyes)
Gaál Amanda Szeged 1994
Guelmino Tímea Szeged 1994
Kármánné Szvoreny Ilona Szeged 1975
Viczei Csilla Szeged 1992
Szőlősi Tivadar Szeged 1991
Fürge Róka lábak (vegyes)
Marton Judit Mindszent 1977
Miklós Alexandra Gabriella Szeged 1998
Batki Mihály Szeged 1963
Lackó Zsolt Szeged 1990
Varján Norbert Szeged 1988

6 fős maraton váltó

Kangamami kommandó (női)
Boros-Herczeg Dóra Röszke 1991
Dr. Jász Judit Szeged 1980
Fetter-Makács Beatrix Szatymaz 1982
Gáli Orsolya Algyő 1988
Huszár-Pap Katalin Szeged 1989
Torkosné Bartal Márti Szeged 1989
Strong body (vegyes)
Bánfalvi Ágnes Renáta Budapest 1990
Szekeres Eszter Szeged 1969
Kiss Krisztián Szeged 1975
Szandai Attila Szeged 1994
Szekeres Szabolcs Szeged 1974
Tóth Gábor Szeged 1973
RAMGOK (női)
Baradné Kiss Melinda Szeged 1980
Dér Renáta Szeged 1980
Horváth Katalin Szeged 1980
Kerekes Balázsné Szeged 1979
Kovács Olga Szeged 1980
Rácz-Szabó Anna Szeged 1981

7 fős maraton váltó

Pulmostar (vegyes)
Dr Barna Katalin Szeged 1957
Dr Csada Edit Szeged 1955
Kardos Bernadett Szeged 1987
Szarka Dóra Szeged 1992
Dr. Tipszics Gergő Szeged 1991
Kókai Gyula Szeged 1955
Lajkó Imre Szeged 1974
Idegroham (vegyes)
Boros Fanni Szeged 1991
Juhász Lilla Gyula 1993
Lukács Melinda Szeged 1986
Szabó Nikoletta Szeged 1984
Babarczy Kristóf Szeged 1990
Laczó Bence Szeged 1983
Szpisjak László Szeged 1987
Minero IT Hungary Kft. (férfi)
Bagó-Soós Patrik Szeged 1973
Bauer László Dániel Bélmegyer 1998
Fekete Ákos Kecskemét 1994
Koplándi Péter Szentes 1996
Ravetzky Richárd Budapest 1980
Sárközi Zoltán Károly Pusztaföldvár 1979
Török Károly Szeged 1987

8 fős maraton váltó

Medtronic Running Team (vegyes)
Bélai Katalin Budapest 1978
Duska Orsolya Eger 1985
Fekete Beatrix Budaörs 1980
Sántha-Kis Nóra Budapest 1988
Gaebele Tibor Törökszentmiklós 1983
Heim Csaba Pákozd 1970
Németh Róbert Székesfehérvár 1984
Zs. Tóth Ferenc Székesfehérvár 1966

9 fős maraton váltó

RUNdernet (vegyes)
Dr. Mathesz Anna Tiszasziget 1986
Jóri Johanna Szeged 1975
Kis-Szabó Tímea Szeged 1991
Marsi Nikolett Szeged 1991
Mosonyi Tímea Szeged 1988
Bálint Zsolt Szeged 1988
Gardi Máté Szeged 1995
Juhász Norbert Gyula 1999
Tóth Károly Szeged 1977

10 fős maraton váltó

Run4U (vegyes)
Jakab-Juhász Judit Szarvas 1984
Kiss-Tihanyi Kinga Szarvas 1987
Nánási Diána Olívia Csabacsűd 1993
Pekárné Kovács Tünde Békésszentandrás 1976
Dancsó Tibor Szentes 1985
Gyekiczki Pál Békésszentandrás 1987
Korcsok Gábor Szigetszentmiklós 1984
Precskó Zsolt Szarvas 1989
Reider Péter Szarvas 1988
Styecz Márk Szarvas 1991
Barátok köz (vegyes)
Behtler Beáta Szeged 1973
Kopilovic Erzsébet Szeged 1970
Kőszegi Sándor Gabriella Szeged 1977
Lókiné Farkas Katalin Szeged 1977
Forgó Ábel Sándorfalva 2005
Forgó Sándor Sándorfalva 1976
Kopilovic Dezider Szeged 1967
Kőszegi Edvárd Szeged 2004
Kőszegi Zoltán Szeged 1977
Lóki Dávid Szeged 2004
Suligánok (vegyes)
Bobályné Szűcs Adrienn Szeged 1980
Csepreginé Kucsera Edit Szeged 1976
Csiszérné Palkó Rita Szeged 1976
Dobó Kata Szeged 1980
Masa-Rényi Márta Szeged 1981
Polyák Nóra Szeged 1980
Vereczkei Csilla Szeged 1983
Masa Tamás Szeged 1975
Ördögh Márton Szeged 1989
Szigeti Sándor Szeged 1972