V. Szegedi Jótékonysági Félmaraton

2019. 12. 01. 07:00

Iramfutók

IRAMFUTÓK lesznek a félmaraton távon a versenyen, ezzel szeretnénk segíteni mindazoknak, akik célul tűzték ki, hogy bizonyos idő alatt teljesítik a 21,1 km-t.

A következő teljesítési időkre lesznek iramfutók:
1 óra 30 perc
1 óra 45 perc
2 óra
2 óra 15 perc
2 óra 30 perc

Iramfutóknak neves futókat kértünk fel, hogy segítsenek, motiváljanak benneteket.

Az V. Szegedi Jótékonysági Félmaraton iramfutói:

1 óra 30 perces iramfutó: CSÉCSEI ZOLTÁN

Bemutatjuk az első iramfutó Úriembert, aki segíteni fog mindazoknak, akik szeretnék a félmaratoni távot 1 óra 30 perc alatt teljesíteni. Egy hatalmas ultrafutó, aki ez elmúlt hétvégén megrendezett 24 órás világbajnokságon csapatban 2. helyezést ért el (egyéniben 9. lett 264,01 km futással). Az idei Spartathlonon második lett.

Korábbi döbbenetes eredményei:
  • 6x Ironman
  • 2x Deseda ultramaraton (252 km) – győzelem
  • 1x Balaton szupermaraton (195 km) – győzelem
  • 12 órás padon futás Guinness-rekord (151,39 km)
  • 1x UTT (111 km) - győzelem
  • ...és még sorolhatnánk.

1 óra 45 perces iramfutó: BADAR GERGŐ

Egy szegedi sportoló, aki idén megnyerte az Ocean Lava triathlon versenysorozat tenerifei féltávú versenyét. Nyáron a Keszthely Triathlon versenyen középtávú kategóriában második helyezést ért el.

További nagyszerű eredményei:
  • 3x Quadrathlon Világbajnok (középtáv)
  • 1x Quadrathlon Világbajnok (sprinttáv)
  • Ironman Világkupa 4. helyezett a profik mezőnyében

1 óra 45 perces iramfutó: BORONKAY PÉTER

Szeretnénk bemutatni Nektek a hétszeres világbajnok és kilenceres Európa-bajnok paratriatlonistát és paralimpikont.

2 órás iramfutó: MÁTÉNÉ VARJU EDIT

Többek közt háromszor nyert 24 órás futáson (ebből kétszer OB-n), háromszor nyert 12 órás futást, egyszer a dobogó legfelső fokán állt egyéniben az Ultrabalaton, és 3-szor teljesítette a Spartathlon-t, Ő az egyetlen Hölgy iramfutónk.